guy-925008_960_720

Darček pre odvážnych – tetovanie

Existuje v tvojom živote osoba, ktorú chceš mať stále pri sebe? Chceš dať celému svetu vedieť, komu patrí tvoje srdce? Chceš si navždy pamätať udalosť, ktorá zmenila tvoj život? Alebo chceš prekvapiť svoju lásku?

Ak si odpovedal na všetky otázky áno a nemáš strach z ihiel máme pre teba nápad na darček – tetovanie. V dnešnej dobe tetovanie nie je len výsadou domorodcov a námorníkov, ani ho už nepripisujeme len zločincom a väzňom. Tetovanie je dnes  estetickou záležitosťou a pre niektorých ľudí aj módnym výstrelkom.

arabic-mehndi-design-751984_960_720

Vyber si ten správny motív

Skúsený tatér dokáže na tvojom tele vyčarovať nádherné obrazy. Na tebe záleží čo si vyberiete. Môžeš si vybrať obrázok, obrázok s menom, alebo si môžete dať vytetovať sľub vernosti na svoje telo, dátumy pre teba významných životných udalostí, fantázii sa medze nekladú. Malé srdiečko s menom životnej lásky, alebo dátumy narodení detí dnes zdobia telá rôznych celebrít.  Tetovanie môže byť aj vhodný darček pre niekoho, kto stále hľadá odvahu, alebo si tetovanie nemôže zaplatiť sám. Ak chceš niečo romantické, daj si ty tvoja druhá polovička vytetovať vaše iniciály, dátum svadby, zoznámenia a pod.

las-vegas-1062140_960_720

Tetovanie si treba dobre premyslieť

Skôr ako sa rozhodneš pre tento krok dobre si premysli, či to naozaj chceš. Aj keď existujú tetovania, ktoré po pár rokoch zmiznú stále ich budete mať dlhú dobu na sebe. Tvoju priateľku určite milo prekvapíš, keď budeš mať na ramene vytetované jej meno, ale ak príde miesto nej iná, tá už sa tvojmu tetovaniu tešiť nebude.

Ak si sa rozhodol dať niečo vytetovať tak si vyber skúseného tatéra a kvalitný salón kde dbajú o hygienu. Ihly by mali byť nové, sterilné a mali by ťa tam informovať ako sa o tetovanie nasledujúce dni starať.

foto:pixabay

Comments