tipy-na-darcek

Tipy na darček pre priateľku

Na to, aby ste vybrali ideálny darček pre ženu, nepotrebujete špeciálny talent ani nadprirodzené schopnosti. Aj keď priznávame, že v niektorých prípadoch to tak môže vyzerať. Treba si uvedomiť, že ženy sú citlivé bytosti a dôležité je to, aby bol darček venovaný s láskou.

 

Klasické darčeky, ktoré nesklamú

Parfumom nikdy nič nepokazíte. Ak sa bojíte, že sa vašej vyvolenej nebude páčiť vôňa, jednoducho skúste trochu sliediť. Zistite aký parfum používa a problém je vyriešený. Nielen, že ju potešíte, ale ešte aj získate plusové body všímavosť.

Chcete jej dopriať trochu oddychu od domácich povinností a práce? Skúste to s poukážkou na kvalitnú masáž. Alebo s poukážkou na masáž od vás. Ak k tomu prihodíte wellness balíček s voňavou sviečkou, penou do kúpeľa a relaxačnou hudbou, máte vyhraté. Ako bonus odporúčame knihu od obľúbeného autora alebo predplatné dámskeho magazínu. Nech má počas relaxu vo vani čo čítať.

 

Chceli by ste niečo originálne?

Aj z originálnych darčekov sa dá vybrať taký, ktorý vašu priateľku určite poteší. Má rada cestovanie? Potom sa jej bude určite páčiť stieracia mapa sveta. Každú krajinu, ktorú navštívila jednoducho zotrie na mape. Okrem toho, že bude mať skvelú pamiatku na všetky cesty, mapu si môže zavesiť na stenu a skrášliť tak svoj byt.

Pokiaľ ide o milovníčku zvierat a prírody máme pre vás skvelý tip. Darčekový box na adopciu jedného z ohrozených druhov zvierat. Či už si vyberiete, pandu, opicu alebo surikatu spravíte dobrú vec. Každý, kto má rád prírodu a nie je mu ľahostajný osud ohrozených zvierat tento darček ocení.

Pokiaľ je vaša priateľka s tých odvážnejších vyskúšajte niečo jemne erotické. Napríklad taká spoločenská erotická hra určite poteší vás oboch. V prípade, že má občas problém povedať vám na čo má práve chuť venujte jej zvonček na sex. Vždy keď sa ozve zvonenie, budete vedieť, že je tá správna chvíľa.

Ak by ste potrebovali viac inšpirácie, ďalšie tipy na darčeky pre priateľku nájdete tu.

Comments