borat plavky

Trochu netradičné darčeky

Chceš svojmu blízkemu kúpiť darček, na ktorý len tak ľahko nezabudneš ty ani on? Nechceš, aby každý druhý darček bol podobný tomu tvojmu, neatraktívny a málo zaujímavý? Potom si pozri niekoľko typov na netradičný darček, v ktorých určite nájdeš aj ten svoj.

Pre pánov sú určite vtipný darčekom Mankini – Borat plavky, ktoré možno nebudú nositeľné na verejné kúpaliská, no zopár odvážlivcov s tým možno nebude mať problém.

borat plavky

Ak chceš kúpiť darček, ktorý dopomôže k zlepšeniu zdravotného stavu a dopraje únavu boľavým nohám, veľmi populárna je akupresúrna kamienková podložka. Kamienky na podložke príjemne masírujú reflexné oblasti chodidiel a dodávajú im energiu. Táto podložka údajne pomáha pri bolestiach chrbta a hlavy a taktiež posilňuje imunitu tela.

Pre vystresovanejšie typy sú vhodné antistresové loptičky, ktoré sú dostupné v rôznych tvaroch a farbách.

Veľmi praktický no netradičný darček je aj silikónová ochrana na klávesnice, ktorá je hlavne pre technické a počítačové typy. Táto klávesnica ochráni notebook pred poliatím tekutinou, zašpinením či akýmkoľvek znehodnotením.

Ak máš priateľa či príbuzného tuhého fajčiara, ktorý si neuvedomuje, ako tým škodí sebe aj okoliu, skús mu kúpiť kašľajúci popolník, ktorý pri každom odklepaní cigarety silno zakašle a cigareta sa nedá predsa vychutnať v sprievode zvuku tuberkulózneho kašľa. Ty sa môžeš pobaviť na úkor obdarovaného, ktorému takto možno dopomôžeš  pri zbavení sa zlozvyku.

Ak chceš však darovať niečo netradičné no osobné, vyskúšaj originálny fotorámik so spoločnou fotkou!

fotor_mik_wanted7

Comments