eroticke-darceky

Užite si s erotickým darčekom!

Či už to bude darček pre partnera alebo ako recesia pre kamarátov, erotický darček vždy poteší! Väčšinu z nich si totiž musia užiť minimálne dvaja, takže o radosť z darčeka sa musíš podeliť či chceš alebo nie. Garantujeme ti, že o zábavu, vzrušenia ale ani romantiku núdza nebude.

Erotické darčeky, s ktorými sa prehráš celú noc

Samozrejme pokiaľ máš aspoň akú takú výdrž. Erotické hry sú skvelý darček, ktorý zabije stereotyp a možno sa aj niečo užitočné priučíš. Ideálne je, ak hrajú dvaja, ale fantázií sa predsa medze nekladú. Aby sme len tak netárali do vetra, z ponuky BananaGifts.sk vyberáme našich favoritov z kategórie erotických darčekov.

Chceš sa stať expertkou na orálne potešenie? Alebo by si chcel, aby si to obľúbila tvoja drahá? Tak, či onak treba to spraviť nenásilne. Nie je nič lepšie ako škola hrou! Erotická hra Lollipop orálne pohladenie je tým najlepším erotickým darčekom pre každého, kto si chce „orálne pohladenie“ naozaj užiť.

Erotická hra Lollipop orálne pohladenieCHCEM EROTICKÚ HRU!

Ak by si chcel vyskúšať niečo rozmanitejšie potom musíš mať erotickú hru Creative Games for Lovers. S tým, čo nájdeš v balení si môžeš zahrať až 52 rôznych erotických hier. Hra obsahuje okrem iného kartičky s úlohami pre neho aj pre ňu, originálne karty na poker, masku na oči a pár ďalších užitočných pomôcok. Erotická hra Creative Games for Lovers je erotický darček, ktorý je ako stvorený pre odvážne a kreatívne páry.

Erotická hra Creative Games for Lovers

CHCEM EROTICKÚ HRU!

Horúce chvíle si užiješ aj mini núdzovým vibrátorom. Je malý, plne funkčný a zmestí sa aj do malej kabelky. Takýto darček ocení asi každá žena. Veď nie vždy je poruke spoľahlivý a použiteľný partner. Okrem toho, mini vibrátor je dokonalý darček pre tvoju exfrajerku!

Núdzový mini vibrátor

CHCEM MINI VIBRÁTOR!

Originálna sladkosť ako erotický darček

Aj čokoláda môže byť skvelým erotickým darčekom! Hlavne aj ide o čokoládu na telo, ku ktorej je pribalený aj štetec. Pomaľuj alebo popíš svojho partnera a potom si to všetko pekne zlíž.

Čokoládová farba na telo

CHCEM ČOKOLÁDU NA TELO!

Ak by si radšej ochutnala niečo iné, alebo hľadáš darček pre ženu či kamarátku vyskúšaj erotické sladkosti z BananaGifts.sk. Odporučiť môžeme marshmellov v tvare penisu alebo čokoládové penisy plnené krémom. Mňam!

                        Marshmallow Penis   Čokoládové penisy s krémom

                          CHCEM MARSHMALLOV PENISY!                 CHCEM ČOKOLÁDOVÉ PENISY!

Všetky erotické darčeky nájdeš na BananaGifts.sk!

Comments