dazdnik-fuck.you

Vtipné darčeky

„Deň bez smiechu je stratený“ Charles Chaplin.

Urob oslávencovi deň, na ktorý tak ľahko nezabudne a s úsmevom naň bude spomínať ešte dlhý čas. A to nie len kvôli zábave, ktorú spolu zažijete aj kvôli darčeku!

Obdarovaného by si mal dobre poznať

Vtipné darčeky sú vhodné pre priateľov a dobrých známych na narodeniny, meniny, alebo aj ako svadobný dar. Ide o hlavne pobavenie, ktoré  príde spolu s darčekom. Ak sa rozhodneš niečo takéto kúpiť svojmu šéfovi v práci, alebo osobe, ktorú dobre nepoznáš môže sa stať, že ju urazíš a dobre myslený dar môže mať opačný účinok. Výber je veľký, či už pre mužov, alebo ženy. Môžeš si vybrať z hrnčekov na kávu s rôznymi nápismi, ktoré budú milo a vtipne charakterizovať osobu, ktorej sú určené. Hrnčeky, ktoré vydajú zvuk keď sa z nich niekto napije.

iggi6packapron3381_1_600x600_1

Alkoholové darčeky a iné praktické veci

Pobaviť vedia rôzne alkoholové hry ako človeče napi sa, alkoholová ruleta, rôzne ľadové poháre, ktoré v horúcich letných dňoch udržia alkoholické nápoj dlho chladnými. Obrázky, krížovky či „100 eurové bankovky“ na toaletnom papieri tiež vyvolajú úsmev na tvári. Tričká alebo kuchynské  zástery s vtipnými nápismi, či obrázkami – nápadom sa medze nekladú. Môžeš dať tričko potlačiť majiteľovou podobizňou, k tomu pridať jeho obľúbenú hlášku a originálny dar je na svete. Originálny budík je tiež dobrý nápad, a aj užitočný. Je len na Vás, ktorý si vyberiete. Majú netradičný vzhľad – tvar bomby, granátu, pneumatiky a ráno ich nestačí len vypnúť, niektoré treba aj naháňať po izbe.

alkoholicke-clovece

 

Comments