mexico-88768_960_720

Wakeboarding

Darovať niečo adrenalínové a originálne, to chce každý. Máme pre teba skvelý tip – wakeboarding! Jedinečná možnosť darovať a zažiť niečo adrenalínové, čo ti vyrazí dych.

Wakeboarding je presne to, čo ľuďom, ktorí  majú radi adrenalín chýba. Nadšenie z tohto originálneho darčeka rozhodne nebude chýbať. Mnoho ľudí nevie ešte čo je wakeboarding, lebo u nás na Slovensku to nie je až tak veľmi „vychytané“. Takže sa teraz trošku pozrieme na to, čo to je a ako to môžete darovať.

lake-887828_960_720

Človek, ktorému darujete tento darček musí byť najmä fyzicky zdravý a v dobrej kondícii. Samozrejme musí milovať šport, vodu a adrenalín. Inak to nemá zmysel. Aké jednoduché! Je to kombinácia lyžovania na vode a  surfingu. Spočíva v jazde na wakeboarde, čiže doske,  po hladine za člnom alebo loďou.

wakeboard-264907_960_720

Určite ste už videli mnoho lyžiarov na vode a práve wakeboarding je tomu  veľmi podobný. Jazdec sa ťahá pomocou lana na hladine. Na hladine sa dajú robiť rôzne triky a skoky, čo dodáva jazde pravú adrenalínovú chuť! Tento šport je veľmi  obľúbený a bezpečný aj pre deti, lebo pád do vody vôbec nebolí. Najväčšia rýchlosť môže byť  do 40 km/h. Wakeboarding je možné robiť nielen pri mori alebo jazere, vodnej nádrži, ale dokonca je možné si zakúpiť takúto jazdu aj v centre niektorého z veľkých miest. Nie je to žiadna nákladná záležitosť, väčšinou trvá maximálne hodinu.  Ak nevieš čo darovať vášmu športovému „tigrovi“ ,ktorého máte doma a miluje šport neváhaj mu zakúpiť jazdu na wakeboarde. Istotne nebudeš ľutovať !

Comments