Ploskačka Smoking

Zabudla si na kamarátove narodeniny? Vyžehli to originálnym darčekom!

Aj napriek miliónu vynálezov, ktoré ti pripomínajú sviatky všetkých tvojich kamarátov a známych sa môže stať, že na to proste zabudneš. Okrem dobrej výhovorky, odporúčame aj originálny darček, s ktorým si to vyžehlíš. Ak nevieš po čom siahnuť, máme tipy na niekoľko skvelých darčekov pre priateľa alebo kamaráta.

Praktický a originálny darček? Ploskačka!

Asi niet muža, ktorého by nepotešila originálna ploskačka. Zmestí sa do vrecka na saku alebo bunde a v prípade potreby bude po ruke. Na BananaGifts.sk máme v ponuke niekoľko zaujímavých kúskov, ktoré sa stanú dokonalým darčekom.  Pre gentlemanov je pripravená ploskačka v smokingu, motoristov poteší tá v tvare kanistru. Na škodu nie je ani ploskačka pre prípad núdze alebo nonstop otvorený bar! Asi ťažko by si hľadala lepší darček.

Ploskačka Open Bar      Ploskačka pre prípad núdze

CHCEM PLOSKAČKU OPEN BAR                   CHCEM PLOSKAČKU PRE PRÍPAD NÚDZE

Originálne darčeky pre abstinentov

Pokiaľ párty a alkohol nepatria k jeho záľubám sú aj iné možnosti. Vhodným darčekom by mohlo byť aj puzdro na telefón Obálka. Využiť sa dá aj na MP3 prehrávač alebo fotoaparát. Okrem originálneho dizajnu je aj odolné a má zatváranie na suchý zips.

Púzdro na smartphone Obálka

CHCEM OBAL NA SMARTPHONE

Ak si chceš užiť zábavu pri dodatočnej oslave zabudnutých narodenín, vyskúšaj darček, ktorý poteší aj teba! Nafukovací box je skvelý spôsob ako sa zabaviť ale aj vybiť si zlosť. Vďaka nafukovacej prilbe a nafukovacím rukaviciam to bude bezpečné a neškodné. Pozri sa!

Originálny darček pre cestovateľa je určite stieracia mapa sveta. Mapa je potiahnutá fóliou, ktorá sa jednoducho zoškriabe z každej krajiny, ktorú jej majiteľ navštívi. Je to nie len originálny darček, ale aj skvelý doplnok do domácnosti ak si ju povesí na stenu.

Všetky originálne darčeky nájdeš na BananGifts.sk!

Comments