Banánová infolinka: 0948 428 881

Originálne darčeky | Darčeky

Pri nákupe nad 40 € poštovné neplatíš

Celkovo 1 položiek 20 z 46

Set Descending Direction
na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mriežka  Zoznam 

Celkovo 1 položiek 20 z 46

Set Descending Direction
na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mriežka  Zoznam 

Chystáš sa na párty a premýšľaš čím by si potešil hostiteľa alebo oslávenca a zároveň pobavil hostí ? Vyber si z našej ponuky originálnych darčekov. Nájdeš tu originálne darčeky, ktoré sú vtipné aj užitočné, dokonca aj jemne erotické, jednoducho vhodné na každú príležitosť.

Pretože žiadna párty sa nezaobíde bez alkoholu, vychutnaj si prípitok zo štýlových pohárov alebo priamo z mega ploskačky.  Skúsiť môžeš aj niektorú z alkoholových hier. Ak ideš na gril párty, originálne darčeky môžu byť zástera s vreckami na pivo či zástera plná výbava.

Naša ponuka origiálnych darčekov uspokojí aj gurmánov, pretože tieto energetické nápoje a cukrovinky len tak niekde nekúpiš. Či už sa rozhodneš pre zdravé cukríky, slaninové cukríky alebo chrumkavé larvy určite nebudeš sklamaný. Dámam, ktoré majú zmysel pre humor by mohli chutiť originálne darčeky, ako sú čokolády alebo lízanka v tvare penisu.

Ak patríš k milovníkom a ochrancom zvierat, ktorý chce skutočne pomáhať prežiť zvieratám vo voľnej prírode adopuj si pandu, surikatu alebo opicu. Okrem toho, že niekomu venuješ skutočne originálny darček, urobíš aj dobrú vec.