Súvisiace produkty

Alkoholická ruleta

13,90 €
Dostupnosť: Vypredané

Detaily

Tradičná ruleta v netradičnom prevedení. Namiesto žetónov totiž obsahuje poháriky a tak budeš okrem šťastia v hre potrebovať aj vysokú odolnosť voči alkoholu.

Pravidlá sú samozrejme na tebe ale pre inšpiráciu ti ponúkame tri možnosti.

1. Polovičný abstinent: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guľôčku. Potom musí vypiť pohárik s takým číslom, na ktorom sa guľôčka zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Pokiaľ sa guľôčka zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, má smolu/šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik.

2.Študentské roky: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guľôčku. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Pokiaľ sa guľôčka zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, v tomto kole nepije. Akonáhle však ostávajú menej ako 3 plné poháriky, je nutné ich doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 25 kolách vie, koľko má rokov a kde pracuje.

3. Ruský drevorubač: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guľôčku. Musí vypiť všetky poháriky okrem toho, na ktorom sa zastavila guľôčka. Potom je nutné všetky poháriky doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov. Pochopiteľne poháriky môžeš naplniť aj inou tekutinou alebo sladkostami.

Balenie obsahuje: 1x ruletu 2x gulôčku 16x pohárik

BananaGifts.sk

Doprava už od 2,49 €

Potrebuješ poradiť? 
0919 44 11 66

Doprava zdarma pri nákupe
nad 40 €.

V prípade, že sa ti tovar nebude páčiť, môžeš ho do 14 dní vrátiť.